درباره ما

اهداف ما

طرح های بسیار جذاب

در اکثر محصولات ما، همواره سعی شده است تا در کنار کدنویسی حرفه ای و سریع، طرح زیبایی برای محصولات انتخاب شود تا خروجی به صورت مطلوب و باب میل مشتری و همچنین کاربران آن قرار گیرد. ادامه مطلب

ایجاد محتوای پویا

در تمامی پروژه های ساخته شده توسط ما سعی شده تا علاوه بر اینکه کیفیت و کارآیی نرم افزار حفظ شود، پویاسازی محیط محصولات نیز صورت پذیرد که در زمینه جلب رضایت مشتریان و کاربران محصول، بعنوان یکی از فاکتورهای مهم ایجاد محتوا به شمار می آید. ادامه مطلب

آشنایی با ما

وب سایت مهندس پارسی در سال 1393 به منظور آموزش کاربران مشتاق در عرصه رایانه بخصوص نرم افزار، و ایجاد محتوای چندرسانه ای و نرم افزاری فعالیت خود را آغاز کرده است.

در طی این سال ها سعی شده تا محصولاتی با مناسب ترین قیمت ها برای کاربران شخصی و تجاری ایجاد و به فروش رسانده شود و تا به اکنون روند رو به رشدی را سپری کرده است.

مهندس پارسی علارغم اینکه توسط هیچ اورگانی اعم از خصوصی یا دولتی حمایت نمی شود، به سبب این موضوع این وب سایت بعنوان وب سایت کاربر محور اداره می شود.

جزئیات بیشتر
  • از آنجایی که دنیا رو به سمت تکنولوژی ها جدیدتر و پیشرفته تر است، چشم اندازه ما این است که بتوانیم در این راه قدم گذاریم و محتواهایی با در نظر گرفتن تکنولوژی روز دنیا در زمینه هایی که می تواند کار را برای ما ساده تر کند، ایجاد نمائیم.

     

  • فعالیت ما در کنار مشتریان و همکاران ما است تا بتوانیم ایده ها و خلاقیت های نو را عملی سازیم و بتوانیم به آنها انسجام بخشیم تا در نهایت خروجی قابل قبول و منحصر بفردی را در اختیار سایر علاقه مندان قرار دهیم.

    بر این باوریم که بهترین و ناب ترین طرح های حاصل از الگوی از پیش تعیین شده ای نیست بلکه می بایست روند آن را کشف کرده و آن را به حقیقت بپیوندیم. جاه طلبی ما سبب ایجاد طرح ها و ایده هایی خواهد شد که در نهایت موجب شگفتی همگان خواهد شد.

  • یکی از افتخارات وب سایت مهندس پارسی و تیم آن، نشر دانسته ها و آموخته های چندین و چند ساله تیم مدیریتی آن است و با ایجاد محیطی پرنشاط و کاربر پسندانه خود سعی در گردآوری نوجوانان و جوانان به منظور نشر اطلاعات یکدیگر نموده تا زبان برنامه نویسی و همچنین عرصه تولید نرم افزار که یکی از پر سودترین اشتغال های جوامع غربی نیز محسوب می شود و در کشور عزیزمان ایران به عنوان شاخه نوپا به تازگی مورد توجه قرار گرفته، معرفی کرده و به آموزش آن بپردازد.

  • یکی از بهترین راه کارهای مهندس پارسی در عرصه نرم افزار و تولید آن، آموزش آن بوده است. علاوه بر خدماتی که به منظور آموزش در اختیار کاربران قرار داده شد، وظیفه تولید و ساخت نرم افزارهای چندرسانه ای و کاربردی را نیز عهددار شده ایم.